Бетон для ТЕХНОПАРКУ "ШИННИЙ"

Технопарк «Шинний» – це індустріальна територія загальною площею 62 гектари ( 300 тис.м2), призначена для будівництва складських, виробничих, офісних та інфраструктурних об’єктів. Його створення спрямоване на підтримку підприємництва в Дніпропетровській області, незалежно від того, чи це вітчизняні компанії, чи міжнародні підприємства, які діють на ринку України.

Створення в м. Дніпро єдиного центру (ТЕХНОПАРКУ) для роботи та розвитку в різних сферах бізнесу. Розташування на одній території вёиробничих, складських та інших супутніх та допоміжних приміщень.

Промисловий ТЕХНОПАРК, оснащений виробничими та технічними приміщеннями, резиденти якого спеціалізуються на виробництві кінцевої та проміжної продукції, наданні спеціалізованих послуг тощо.

Місцезнаходження та логістична зручність місця: 5 км до траси Е50, 5 км до траси Н08 Бориспіль – Маріуполь, 10 км до центру м. Дніпро

ТОВ “МІКС-БЕТ УКРАЇНА” перша компанія, яка почала постачання бетону на будівництво технопарку. Ми постачаємо товарний бетон різноманітних марок, класів та призначень на будівництво цього сучасного технопарку у м. Дніпро. Усі постачання бетону дотримуються чіткого графіка, лабораторного контролю, усіма супроводжувальними документами та внутрішніми ретельними перевірками якості бетону на всьому етапі будівництва. Наша компанія брала активну участь у поставці бетону для зведення внутрішніх приміщень і комунікацій, а також для зовнішньої інфраструктури.

Показати більше

Відео з об'єкту

Дізнатися вартість бетону або цементного розчину з доставкою у Вашому місті

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds